Με το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μικρών Ηλικιακών Κατηγοριών και τους αγώνες τοξοβολίας κλειστού χώρου για τις υπόλοιπες κατηγορίες ολοκληρώνεται αυτό το Σαββατοκύριακο το αγωνιστικό πρόγραμμα της ομοσπονδίας για τη φετινή χρονιά, στην αίθουσα “ΔΑΙΔΑΛΟΣ” του αεροδρομίου Τατοϊου.

Ο σύλλογός μας συμμετέχει σε 13 κατηγορίες με 21 τοξότριες και τοξότες, που έχουν ως εξής:

Σύνθετο Τόξο Ανδρών – Α’ Κατηγορία

  • ΣΤΑΪΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

Σύνθετο Τόξο Ανδρών – Β’ Κατηγορία

  • ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
  • ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 

 

Ολυμπιακό Τόξο Νέων Γυναικών – Α’ Κατηγορία

  • ΣΚΟΥΡΤΗ ΣΟΦΙΑ 

Ολυμπιακό Τόξο Ανδρών – Β’ Κατηγορία

  • ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ
  • ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
  • ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ολυμπιακό Τόξο Γυναικών – Β’ Κατηγορία

  • ΣΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

Barebow Ανδρών

  • ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  • ΚΟΡΝΙΖΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ

Barebow Γυναικών

  • ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

Instinctive Bow Ανδρών

  • ΑΖΖΟΛΙΝΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Instinctive Bow Γυναικών

  • ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

Longbow Ανδρών

  • ΠΑΪΠΑΗΣ ΡΗΓΑΣ
  • ΤΑΧΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Longbow Γυναικών

  • ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

Traditional Bow Ανδρών

  • ΓΑΒΑΚΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ
  • ΓΑΒΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ
  • ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

Traditional Bow Γυναικών

  • ΒΙΤΟΥΛΑ ΟΛΓΑ

 

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου 2018 10:00

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μικρών Ηλικιακών Κατηγοριών

10:00 – 10:45 Έλεγχος Εξοπλισμού
10:45 – 11:15 Δοκιμαστικές βολές
11:15 – 12:45 Α΄ ΓΥΡΟΣ
12:45 – 13:15 Διάλειμμα
13:15 – 14:45 Β΄ ΓΥΡΟΣ

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018 08:30

Α΄ Κατηγορία Ολυμπιακού και Σύνθετου τόξου

08:30 – 09:15 Έλεγχος εξοπλισμού
09:15 – 09:45 Δοκιμαστικές βολές
09:45 – 11:15 Α΄ ΓΥΡΟΣ
11:15 – 12:45 Διάλειμμα
12:45 – 13:15 Β΄ ΓΥΡΟΣ

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018 13:30

Β΄ Κατηγορία Ολυμπιακού και Σύνθετου τόξου / Αναπτυξιακός BB, LB, IB, TB

13:30 – 14:15 Έλεγχος εξοπλισμού
14:15 – 14:45 Δοκιμαστικές βολές
14:45 – 16:15 Α΄ ΓΥΡΟΣ
16:15 – 16:45 Διάλειμμα
16:45 – 18:15 Β΄ ΓΥΡΟΣ

(πηγή:www.archery.org.gr)

 

Καλή επιτυχία στην ομάδα μας!

Κοινοποιήστε: