Feb
26
Tue
2019
EUROPEAN INDOOR CHAMPIONSHIPS @ Samsun TURKEY
Feb 26 – Mar 2 all-day
Mar
2
Sat
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ @ Ναύπλιο
Mar 2 – Mar 3 all-day
Mar
16
Sat
2019
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΧ Ολυμπ. & Σύνθ.Τόξου Νέων-Εφήβων-Νεανίδων @ Ναύπλιο
Mar 16 – Mar 17 all-day
Mar
23
Sat
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ @ ΟΑΚΑ
Mar 23 – Mar 24 all-day
Mar
24
Sun
2019
17th TOTAL FIELD GAME @ Achaia Claus ΠΑΤΡΑ
Mar 24 all-day
Apr
6
Sat
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ
Apr 6 – Apr 7 all-day
Apr
7
Sun
2019
WA 3D OPEN INTERNATIONAL @ Esch AUSTRIA
Apr 7 all-day
Apr
9
Tue
2019
EUROPEAN GRAND PRIX & QUOTA TOURNAMENT for EUROPEAN GAMES @ Bucharest ROMANIA
Apr 9 – Apr 13 all-day
IFAA WORLD INDOOR ARCHERY COMPETITION @ Wellington NEW ZEALAND
Apr 9 – Apr 12 all-day
Apr
13
Sat
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ @ ΟΑΚΑ
Apr 13 all-day
Apr
19
Fri
2019
ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ
Apr 19 all-day
Apr
22
Mon
2019
ARCHERY WORLD CUP stage 1 @ Medellin COLOMBIA
Apr 22 – Apr 28 all-day
Apr
26
Fri
2019
VERONICA’S CUP 2019 @ Kamnik SLOVENIA
Apr 26 – Apr 28 all-day
Apr
28
Sun
2019
PARA-ARCHERY EUROPEAN CUP 1st leg @ Olbia ITALY
Apr 28 – May 5 all-day
May
4
Sat
2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠ. & ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ
May 4 – May 5 all-day
May
6
Mon
2019
ARCHERY WORLD CUP stage 2 @ Shanghai CHINA
May 6 – May 12 all-day
May
13
Mon
2019
EUROPEAN YOUTH CUP 1st leg @ Catez SLOVENIA
May 13 – May 18 all-day
May
18
Sat
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ @ ΟΑΚΑ
May 18 – May 19 all-day
May
20
Mon
2019
ARCHERY WORLD CUP stage 3 @ Antalya TURKEY
May 20 – May 26 all-day
Jun
1
Sat
2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΛΥΜΠ. & ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ @ Παλλήνη
Jun 1 – Jun 2 all-day
Jun
3
Mon
2019
WORLD PARA-ARCHERY CHAMPIONSHIP 2019 @ ’s-Hertogenbosch NETHERLANDS
Jun 3 – Jun 9 all-day
Jun
9
Sun
2019
18th TOTAL FIELD GAME @ Τσαγκαράδα ΠΗΛΙΟ
Jun 9 all-day
Jun
10
Mon
2019
WORLD ARCHERY CHAMPIONSHIP 2019 @ ’s-Hertogenbosch NETHERLANDS
Jun 10 – Jun 16 all-day
Jun
14
Fri
2019
EUROPEAN GAMES @ Minsk BELARUS
Jun 14 – Jun 30 all-day
Jun
29
Sat
2019
IFAA AFRICAN REGIONAL FIELD ARCHERY CHAMPIONSHIP @ Lusaka ZAMBIA
Jun 29 – Jul 2 all-day
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ @ ΟΑΚΑ
Jun 29 – Jun 30 all-day
Jul
1
Mon
2019
ARCHERY WORLD CUP stage 4 @ Berlin GERMANY
Jul 1 – Jul 7 all-day
Jul
5
Fri
2019
30th SUMMER UNIVERSIADE @ Napoli ITALY
Jul 5 – Jul 10 all-day
Jul
6
Sat
2019
PARA-ARCHERY EUROPEAN CUP 2nd leg @ Nove Mesto CZECH REP.
Jul 6 – Jul 14 all-day
Jul
15
Mon
2019
EUROPEAN YOUTH CUP 2nd leg @ Bucharest ROMANIA
Jul 15 – Jul 20 all-day
Aug
2
Fri
2019
IFAA EUROPEAN FIELD ARCHERY CHAMPIONSHIP @ Doorwerth NETHERLANDS
Aug 2 – Aug 10 all-day
Aug
3
Sat
2019
19th TOTAL FIELD GAME @ Δαφνούλα ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Aug 3 all-day
Aug
6
Tue
2019
PAN AMERICAN GAMES 2019 @ Lima PERU
Aug 6 – Aug 11 all-day
Aug
19
Mon
2019
WORLD ARCHERY YOUTH CHAMPIONSHIP @ Madrid SPAIN
Aug 19 – Aug 25 all-day
Aug
27
Tue
2019
ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛ. ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ & ΔΙΑΚΡ. ΑΓ. ΕΛΛ.-ΚΥΠΡΟΥ @ Λαμία
Aug 27 – Aug 31 all-day
Sep
2
Mon
2019
WA 3D WORLD CHAMPIONSHIP @ Lac La Biche CANADA
Sep 2 – Sep 6 all-day
Sep
7
Sat
2019
ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
Sep 7 – Sep 8 all-day
ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Sep 7 – Sep 8 all-day
Sep
9
Mon
2019
IFAA WORLD BOWHUNTER CHAMPIONSHIP @ Yankton USA
Sep 9 – Sep 15 all-day
Sep
14
Sat
2019
EUROPEAN CLUB TEAMS CUP @ Catez SLOVENIA
Sep 14 – Sep 15 all-day
ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Sep 14 – Sep 15 all-day
Sep
28
Sat
2019
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΟΞΟΥ @ Β.Ελλάδα
Sep 28 – Sep 29 all-day
Sep
30
Mon
2019
EUROPEAN FIELD CHAMPIONSHIPS @ Mokrice Catez SLOVENIA
Sep 30 – Oct 5 all-day
Oct
5
Sat
2019
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ
Oct 5 – Oct 6 all-day
Oct
12
Sat
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ @ ΟΑΚΑ
Oct 12 – Oct 13 all-day
Oct
13
Sun
2019
20th TOTAL FIELD GAME @ Κάστρο ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Oct 13 all-day
Oct
19
Sat
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ @ Κάρυστος
Oct 19 – Oct 20 all-day
Oct
26
Sat
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ
Oct 26 – Oct 27 all-day
Nov
2
Sat
2019
ΔΙΑΚΡΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ – ΚΥΠΡΟΥ
Nov 2 – Nov 3 all-day
Nov
9
Sat
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ
Nov 9 – Nov 10 all-day
Nov
23
Sat
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ
Nov 23 – Nov 24 all-day
Dec
13
Fri
2019
ΑΣΕΑΔ – ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ @ Δεκέλεια
Dec 13 all-day
Dec
14
Sat
2019
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ.Χ. ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΑΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ @ Δεκέλεια
Dec 14 all-day
Dec
15
Sun
2019
ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ @ Δεκέλεια
Dec 15 all-day
Dec
21
Sat
2019
ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ
Dec 21 – Dec 22 all-day