Με ρεκόρ συμμετοχών (123 αθλητές από 6 χώρες) θα πραγματοποιηθεί αυτήν την Κυριακή στον Αγ. Δημήτριο Πηλίου ο διεθνής αγώνας τοξοβολίας πεδίου “TFG Κένταυρος”.

Η  ομάδα μας θα λάβει μέρος με 29 τοξότριες και τοξότες στις ακόλουθες κατηγορίες:

COMPOUND ΑΝΔΡΩΝ

  • ΡΙΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΣΤΑΪΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

BARE BOW ΑΝΔΡΩΝ

  • ΚΑΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΚΟΡΝΙΖΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 
  • ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
  • ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  • ΧΑΣΑΛΕΥΡΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

BARE BOW ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΓΚΟΣΙΟΥ ΟΛΓΑ
  • ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  • ΛΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
  • ΜΕΤΑΞΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
  • ΣΜΥΡΟΓΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ
  • ΦΡΑΓΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

TRADITIONAL BOW ΑΝΔΡΩΝ

  • ΓΑΒΑΚΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ
  • ΓΑΒΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ
  • ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΩΝ
  • ΜΠΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  • ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
  • ΠΑΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

TRADITIONAL BOW ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
  • ΒΙΤΟΥΛΑ ΟΛΓΑ
  • ΣΚΟΥΡΤΗ ΣΟΦΙΑ

LONG BOW ΑΝΔΡΩΝ

  • ΔΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  • ΠΑΪΠΑΗΣ ΡΗΓΑΣ
  • ΡΕΝΤΑΚΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ

LONG BOW ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
  • ΜΠΕΡΔΕΜΠΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

Επίσης δημοσιεύτηκαν στην ιστοσελίδα hellasarchery.gr τα γκρούπ και οι ώρες εκκίνησης για το καθένα:

1η Ομάδα 10:00 A KΟΥΜΕΡΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
B COSTANTIN SERBAN CANTACUZINO
C KILIC ALI
D ΜΑΡΚΟΥΪΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
     
2η Ομάδα 10:10 A ΣΕΡΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
B RAMAZAN SIMSEK
C ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ
D ΜΟΥΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
     
3η Ομάδα 10:20 A ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
B ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
C TEKCE LEVENT
D CAROSI STEFANOS
     
4η Ομάδα 10:30 A ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
B STEFAN GHIORGHIU
C MUSTAFA AKDOGAN
D ΚΟΥΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
     
5η Ομάδα 10:40 A ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
B PAVEL LUPU
C ADI ICHIM
D ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
     
6η Ομάδα 10:50 A ΚΑΡΑΡΗΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
B DANIEL NITA
C COSTEL OLAREAN
D ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
     
7η Ομάδα 11:00 A ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B ΛΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
C ΤΣΑΦΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
D ΤTUDOR ANGELESCU
8η Ομάδα 11:10 A ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
B ΣΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
C OANA ICHIM
D ΠΑΪΠΑΗΣ ΡΗΓΑΣ
     
9η Ομάδα 11:20 A ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
B DRAGASCA RASITSA
C ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 
D ΚΑΡΛΙΑΦΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
     
10η Ομάδα 11:30 A ΓΑΒΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
B ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΘΑΝΟΣ
C ΓΑΒΑΚΗΣ ΑΪΑΝΤΑΣ
D ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
     
11η Ομάδα 11:40 A ΓΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
B ΚΑΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
C ΚΑΛΟΣΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
D ΚΑΛΟΣΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
     
12η Ομάδα 11:50 A ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
B ΒΙΤΟΥΛΑ ΟΛΓΑ
C ΓΑΒΑΚΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ
D ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ
     
13η Ομάδα 12:00 A ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
B ΣΜΥΡΟΓΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ
C ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
D ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
     
14η Ομάδα 12:10 A ΝΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B ΝΟΥΣΗΣ ΦΑΙΔΩΝ
C ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 
D ΦΛΩΡΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15η Ομάδα 12:20 A ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ
B ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΚΟΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
C ΣΑΡΑΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
D ΣΑΡΑΓΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
     
16η Ομάδα 12:30 A ΧΑΣΑΛΕΥΡΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
B FRANK PROGRZEBA
C ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
D ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ
     
17η Ομάδα 12:40 A ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B MATTHIAS BLINDON
C CARLINE van der HOUWEN
D ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
     
18η Ομάδα 12:50 A ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΣ
B ZIMMERMAN UWE
C KRIEGHOFF DIETRICH
D ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 
     
19η Ομάδα 13:00 A ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
B ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
C ΜΠΑΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
D ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΩΝΑΣ
     
20η Ομάδα 13:10 A ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
B ΦΡΑΓΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
C ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
D ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
     
21η Ομάδα 13:20 A ΚΟΡΜΠΕΤΗΣ ΑΡΗΣ
B ZYBA PERPARIM
C ΔΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
D ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22η Ομάδα 13:30 A ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B ΝΙΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
C ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
D ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
     
23η Ομάδα 13:40 A ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
B ΓΚΟΣΙΟΥ ΟΛΓΑ
C ΒΕΡΓΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
D ΨΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
     
24η Ομάδα 13:50 A ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B ΜΕΤΑΞΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
C ΣΚΟΥΡΤΗ ΣΟΦΙΑ
D ΞΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ
     
25η Ομάδα 14:00 A ΣΜΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
B ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
C ΜΟΡΙΣΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
D ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
     
26η Ομάδα  14:10 A ΣΤΑΙΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
B ΦΛΩΡΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
C ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΣΗΣ
D ΚΑΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
     
27η Ομάδα 14:20 A ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
B ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
C ΜΠΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
D ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΑ
     
28η Ομάδα 14:30 A STEVEN CAMPBELL
B ILIR COSI
C ΜΠΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
D ΜΠΛΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ
29η Ομάδα 14:40 A ΣΑΡΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ
B ΚΟΥΛΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
C ΡΕΝΤΑΚΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ
D ΔΟΥΚΑ ΑΝΝΑ
     
30η Ομάδα 15:00 A ΡΙΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B ΜΠΕΡΔΕΜΠΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
C ΓΟΝΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
D ΚΟΡΝΙΖΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
     
31η Ομάδα 15:10 A ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ
B ΠΑΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
C ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
D  

 

Καλές βολές σε όλους τους συμμετέχοντες!!!

 

Περισσότερες λεπτομέρειες στον ακόλουθο σύνδεσμο:

http://hellasarchery.gr/total-field-games/i-omades-tou-13ou-tfg/

Κοινοποιήστε: